שיווק באינסטגרם

קשה לדמיין את עולמינו ללא הרשתות החברתיות שהשתלטו על חיינו, כאשר בראש הפירמידה עומדות להן – הפייסבוק ואינסטגרם. רבים מאיתנו לא יכולים לעבור יום ללא שיטוט ברשתות הללו ולכן מדובר על קרקע פורייה לבעלי עסקים שמעוניינים לפרסם את מרכולותיהם.

במאמר זה נספר לכם על פרסום וקידום באינסטגרם – רשת חברתית שמאפשרת לעוקבים לשתף תמונות ונסביר על התועלת הרבה שניתן להפיק מהפלטפורמה האהובה המונה למעלה מ – 300 מיליון גולשים בחודש.

איך מתבצע שיווק באינסטגרם?

אינסטגרם לעסק הפכה לדרך יעילה ביותר לפרסום אך כדי למקסם את הפוטנציאל יש להקפיד לבצע את כל השלבים הדרושים לצורך קידום באינסטגרם. ראשית, יש לצור עמוד אינסטגרם. בעמוד יופיעו פרופיל עסקי, תמונה עם לוגו של בית העסק, כתיבת אודות בצורה ברורה וקישור לכתובת של האתר או של דף הנחיתה. כמו כן, יש להשתמש בכלי סטטיסטיקה של אינסטגרם (ע״י החלפת הפרופיל לעסקי). כלים אלו מאפשרים לבעל החשבון לבחון את מספר הכניסות לעמוד האינטסגרם ולאתר ולייעל את הביצועים. ניהול עמוד אינסטגרם צריך להתבצע באופן שוטף.

מחקר מקיף ואסטרטגיה חכמה

כדי לבצע קידום באינסטגרם בצורה איכותית וממוקדת, לאחר פתיחת העמוד יש לבצע מחקר מקיף – ללמוד על העסק ועל השירות או המוצר שהוא משווק, לאפיין את קהל היעד שלו, להכיר את המתחרים של העסק ואת החוזקות והחולשות שלהם ולהגדיר מטרות.
לאחר המחקר ניתן לעבור לשלב הבא של ביצוע שיווק באינסטגרם, שהוא תכנון האסטרטגיה – כלומר הדרכים בהן יש לפעול כדי להגיע למטרות שלרוב יהיו – חשיפה רבה, צבירת עוקבים באינסטגרם, הגדלת כמות המכירות, קבלת לייקים לאינסטגרם, הגדלת החשיפה לעמוד ומיתוג של מוצרים ושירותים.

עוד בנושא

שיווק באינסטגרם – איך ניתן לצבור עוקבים אמיתיים?

חברתנו מתמחה בתחום קידום באינסטגרם ואכפת לנו שתראו תוצאות בשטח! לכן קניית עוקבים בכחלק משיווק באינסטגרם הוא מחוץ לתחום. כל הלייקים והעוקבים שתקבלו אמיתיים. כדי להביא את העסק לחשיפה ולצבור עוקבים אמיתיים אנו משתמשים בתוכנות חכמות שמפעילות את פרופיל האינסטגרם שלך 24/7 הפרופיל שלך יעשה לייקים/תגובות/הודעות/ עוקב ועוד, לגולשים שהם קהל היעד שלך על פי תחומי העניין, צ׳ק אין, האשטגים ועוד.  התוכנות יצרו עבורך לייקים לקהל היעד ולעוקבים של המתחרים שלך, על ידי זה נוצרת חשיפה רלוונטית שיכולה להגיע לעשרות אלפי אנשים בחודש אחד. ובתכלס?  – תקבל פניות איכותיות בעלות מינימלית! ותגיע לאלפי עוקבים ישראלים אמיתיים בזמן קצר. יש משפט שמסכם את זה יפה
Best way to get engagement on social media is to be engaging on social media. – Darren Rowse

(engagement – מעורבות = לייקים, תגובות, שיתופים תיוגים)

פרסום באינסטגרם – הכי משתלם שיש

פרסום באינסטגרם ושיווק באינסטגרם מאפשרים לבעלי עסקים רבים להביא את העסק לחשיפה אדירה ללא מאמץ. אצלנו ניתן לבחור מסלול שמתאים לצורכי העסק באופן מדויק, כל זאת תמורת תשלום נמוך במיוחד. אם החלטתם לפרסם את העסק שלכם באינסטגרם חשוב שתבחרו בחברה שמתמחה בנושא קידום באינסטגרם, משקיעה זמן ומאמץ, עובדת עם תוכנות חכמות ומלווה את הלקוח לכל אורך התהליך. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו הצעה אטרקטיבית לקידום עמוד האינסטגרם שלכם

דילוג לתוכן