קצת עלי - אהוד טייץ

נעים מאד, אני אהוד טייץ ואני חיי ונושם מדיה מאז שאני זוכר את עצמי. התחלתי את הקריירה שלי כמעצב גרפי אך, מהר מאד הבנתי שאני לא מעוניין רק להפעיל תוכנות גרפיות וליצור חזות יפה, אלא גם לתת מענה אמיתי לבעלי עסקים שצריכים פרסום ושיווק.
הגרפיקה והפרסומת כשהיא לעצמה לא נותנת כלום אם לא שמים אותה במקום הנכון לקהל הנכון עם המסר הנכון.

אחרי שעבדתי במשרד פרסום וקידמתי לקוחות גדולים הגעתי להבנה שאני יכול לתת יותר ללקוח יותר ולגרום לו לשלם פחות. ניהלתי תיקי לקוחות גדולים והבאתי לכולם תוצאות – שזה מה שמעניין בתכלס לא?…
יצאתי לדרך חדשה והקמתי את ״טייץ מדיה בע״מ״  עם הרבה רעל בעיניים ורצון עז להיות שותף פעיל שמביא הצלחה לעסקים.
אני אומר בגאווה שכבר 10 שנים עובד ולומד את התחום. עדיין נהנה בעשייה שלי

קצת על עצמי

אני בנאדם מוחצן ודברן שמשתדל ליצור לעצמו בכל מקום חברים וקשרים. גדלתי בעיר רחובות אפילו הייתי מיחצן קצת מסיבות בצעירותי. אני מכיר פה כל פינה וכל פינה מכירה אותי.  גדלתי בעידן המדיה ואני מכיר כמעט כל שטות חדשה שלמדיה יש להציע. ראיתי עסקים קמים ונופלים בזכות האינטרנט. הייתי שותף פעיל בהצלחה של הרבה עסקים ואני בטוח שאוכל להביא הצלחה גם לעסק שלך.

אני חולה על ריגושים! והכי מרגש אותי להניף עסקים ולהביא להם לקוחות.
לפעמים אכפת לי מהעסק של הלקוח יותר מאשר אכפת לו.

החברה שלי הוא סוג של משרד פרסום בוטיק ואישי. כל לקוח מקבל את המקסימום יחס וזמינות, תיאום צפיות מלא וכמובן מקצועיות נטו.

מעבר לכל פעילות העיצוב והפרסום שהחברה מעניקה. אני מעביר שיעורים פרטים בפייסבוק בכל מה שקשור לניהול נכון של דף הפייסבוק שלך בדגש על קידום ממומן בפייסבוק כמו המקצוענים (רבים מהתלמידים של מנהלי מדיה ומחזקים הרבה דפי פייסבוק ואינטסגרם).
בנוסף, מעביר הדרכות קצרות וממוקדות בנושא פוטושופ ועיצוב גרפי בסיסי לבעלי עסקים המעוניינים לחסוך בעלויות או למנהל שיווק בדיגיטל.

צרו איתי קשר עוד היום ואשמח לעזור, אהוד טייץ 052-6835073

 

דילוג לתוכן